Dopenzionu.cz se brzy promění. Podívejte se jak.
Kempy | Hotely | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace |
EN | DE | FR | CZ

Sekce pro provozovatele ubytovacích zařízení

Společnost FTonline s.r.o. se zaměřuje na propagaci aktivit spojených s volným časem. Internetovému marketingu se tým věnuje 13 let, posledních 6 let se specializuje na propagaci ubytovacích zařízení. Svým klientům pomáháme s prezentací na internetu, nabízíme tvorbu webových stránek nebo realizaci reklamních kampaní na internetu. (Více v části „Jak zlepšíme vaše postavení na internetu“.) Mj. provozujeme internetové stránky Katalog-ubytovani.cz, Dokempu.cz, Dopenzionu.cz, Dohotelu.cz, Rekreacni-strediska.cz a Golfova-hriste.cz, které v roce 2009 opakovaně navštívil více než 1 mil. lidí. Významnou součástí aktivit je rovněž poradenská činnost a pořádání vzdělávacích seminářů o možnostech internetové propagace a marketingu cestovního ruchu, na něž společnost získala dotaci z Evropského sociálního fondu. Některou z našich služeb využívá více než 950 platících klientů z řad ubytovacích zařízení.

 

V čem se odlišujeme od ostatních

BEZPEČNOST: Jako jediná internetová firma jsme členem Svazu obchodu a cestovního ruchu, spolupracujeme s Asociací hotelů a restaurací, Živnostenským společenstvem kempů a chatových osad, Česku golfovou federací, agenturou CzechTourism a jsme certifikovaným partnerem Google.

DŮVĚRYHODNOST: Dodáváme informace o domácím cestovním ruchu a ubytovacích zařízeních do všech hlavních médií (ČTK, TV Nova, Český rozhlas, Rádio Impuls, MF Dnes, Hospodářské noviny, Ekonom, Deníky, Blesk, Právo, Týden, iDNES.cz, iHNed.cz a dalších).

ODBORNOST: Internetovému marketingu se věnujeme 13 let, posledních 6 let se specializujeme na marketing ubytovacích služeb. Odborníci nás zařadili mezi Projekty roku ankety „Křišťálová lupa“. Vzděláváme stovky lidí v marketingu cestovního ruchu a internetové propagaci - tato naše činnost je podpořena i ze zdrojů Evropského sociálního fondu, vystupujeme na odborných konferencích.

PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU: 20 % tržeb investujeme do propagace ubytovacích zařízení a podpory domácího cestovního ruchu (cestovatelské, sportovní, golfové nebo karavanistické veletrhy v Česku a okolních zemích, partnerství cestovatelských festivalů a prodejních výstav s outdoorovým a sportovním zaměřením, stovky billboardů a další venkovní reklama, inzerce v časopisech Týden, Lidé a země, Travel Digest, National Geographic, GEO, Koktejl, Reflex, MF plus, Cestopisy nebo Země světa).

POMOC VAŠEMU PODNIKÁNÍ: získáváme pro vás reference spokojených zákazníků, dostáváte výsledky našich odborných studií a hodnocení kvality ubytovacích služeb, pravidelně poskytujeme užitečné informace pro vaše podnikání. Vysoce ceněnými ze strany provozovatelů ubytovacích zařízení, oborových asociací a médií se staly studie „Kemp snů“, „Penzion snů“, „Hotel snů“, „Nejoblíbenější kemp“ a „TOP 100 hotelů a penzionů“, na kterých spolupracovalo více než 50.000 registrovaných návštěvníků našich stránek, ale i čtenáři řady časopisů a dalších portálů. Projekt „Hodnocení kempů 2009“ se dokonce stal největší akcí zaměřenou na hodnocení kvality ubytovacích služeb, která se kdy v Česku a na Slovensku uskutečnila. Byl doprovázen rozsáhlými inspekcemi v 60 vybraných rekreačních areálech a každodenními reportážemi v deníku Blesk a na rádiu Impuls.

MÁME VÝSLEDKY: Návštěvnost našich katalogů roste každým rokem o desítky procent, v roce 2009 na naše stránky přišel 1 milion lidí, kteří si prohlédli 15 milionů stránek, naše placené služby využívá již více než 700 ubytovacích zařízení. Chcete být úspěšní? - Spolupracujte s úspěšnými. I v obtížném loňském roce nám výrazně rostla návštěvnost, počet klientů a tržby.

SILNÍ PARTNEŘI: pro podporu svých cílů jsme získali řadu silných partnerů. Kromě již uvedených asociací jde o cestovatelské (např. Travel Digest, Caravan magazine) nebo golfové (např. ForGolf) časopisy, vydavatele map a autoatlasů SHOCART a Žaket, internetové mapy předních portálů Google, iDNES, Centrum nebo Atlas, vydavatelství digitálních map PLANstudio nebo desítku specializovaných internetových portálů z oblasti cestování, golfu, karavaningu, rybářství, ubytování, gastra atd.

JISTOTA: naše nabídka je výhodná a zaručuje, že vydělá úplně každý - k prezentaci na našich portálech si můžete vybrat hodnotný a jinými provozovateli žádaný dárek, který od nás dostanete zdarma.

 

Provozovatelům nabízíme i další služby: konzultace a poradenství v oblasti internetového marketingu, tvorbu internetových stránek nebo jen odborný dohled při realizaci webových stránek, pokud máte vlastního dodavatele, vyhodnocování návštěvnosti internetových stránek, internetové audity, vzdělávání na seminářích o propagaci nebo internetu a další užitečné služby zaměřené na zvýšení efektivnosti propagace. Více informací o těchto službách naleznete na www.marketing-ubytovani.cz a www.ftonline.cz.

 

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na tel. čísle 775 367 929 nebo e-mailem na adrese kontakt@ftonline.cz.

Obchodni podminky FTonline s.r.o. najdete zde.

Registrace penzionu (po přihlášení)

Administrace penzionu (po přihlášení)

User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76315

Naposledy hodnoceno


TOPlist